Seminář: Obchod s Čínou prakticky (30.3.2017)

Krajská hospodářská komora Karlovarského kraje pořádá 30. března v Sokolově seminář „Obchod s Čínou prakticky“. Obchod s Čínou není tak jednoduchý, jako podnikání v rámci Evropské Unie. Číňané mají jinou mentalitu, řeší problémy jinak, slyší na jiné prodejní argumenty. Na semináři se dozvíte praktické tipy, jak v obchodě s Čínou uspět. Pro zájemce bude po skončení přednášky možná konzultace ke konkrétním otázkám.

TERMÍN KONÁNÍ: 30. března 2017, od 13:00 do 16:00 hodin
MÍSTO KONÁNÍ: kancelář KHK KK Sokolov, Boženy Němcové 2042 (budova České spořitelny, 2. patro) mapa zde

CÍL SEMINÁŘE:

  • export do Číny a marketing v Číně;
  • jak z Číny dovézt zboží – jak najít dodavatele, jak ho prověřit, jak podepsat smlouvu, jak za zboží zaplatit (a nenechat se okrást) a jak sjednat jeho dopravu;
  • 3 nejčastější podvody, na které se nechávají české firmy nachytat a jak se jich vyvarovat;
  • jak s Číňany jednat a proč to někdy může být složité.

PŘEDNÁŠÍ: Mgr. et Bc. Jan Hebnar, MBA
Bývalý diplomat působící v Číně, v letech 2013 až 2016 pracoval jako ředitel společnosti Kinex Shanghai – čínské pobočky holdingu HTC (vlastnící i český ZETOR), kterou v roce 2013 založil, vystudoval právo, mezinárodní vztahy a MBA na Peking University, zabývá se Asií, asijskou ekonomikou, společností a kulturou, přednáší na vysokých školách v Šanghaji interkulturní management, strategický management a mezinárodní vyjednávání, je členem dozorčí rady European Chamber in China a šéfredaktorem komunitního občasníku o podnikání v Číně Šanghaj Plus, v současné době vede konzultační a obchodní společnost SINOVIA, která se obchodem s Čínou zabývá, autor nové knihy "Obchod s Čínou".

PODMÍNKY ÚČASTI:

  • Pro členy KHK KK: zdarma
  • Pro nečleny: 300,-Kč bez DPH/363,-Kč vč. DPH

Účast je závazná. Bezplatné storno akceptujeme do 5 dnů před zahájením semináře. Seminář se uskuteční při minimálním počtu 12 ti osob. Číslo účtu pro platbu 195658274/0300, VS = IČ, do zprávy pro příjemce uveďte „Čína“.

Na základě zaslaného přihlášení účasti obdrží účastník potvrzení o registraci. Uzávěrka pro přihlášení je do 27. 3. 2017.

Přihláška on-line zde.

BLIŽŠÍ INFORMACE: Pavlína Formica, tel: 352 602 004, mobil 602 644 910, e-mail: formica@khkkk.cz.

Související soubory

PozvánkaAdobe AcrobatPDF | 290 kBuložit