Besedy s manažery významných společností

Stále více přibývá firem, které čelí kritickému nedostatku kvalifikovaných zaměstnanců. V některých společnostech začíná být situace natolik vážná, že zvažují svoje další působení v Karlovarském kraji. Krajská hospodářská komora Karlovarského kraje (KHK KK) se proto v poslední době ještě intenzivněji věnuje aktivitám, které napomáhají k návratu absolventů vysokých škol zpět do regionu.

Jednou z aktivit pro studenty středních škol jsou i Besedy s manažery významných společností, které v kraji působí. Studenti se díky nim mohou přesvědčit, že i v Karlovarském kraji existují atraktivní pracovní příležitosti, kvůli nimž stojí za to zůstat nebo se po studiu vysoké školy vrátit zpět do regionu.

Níže jsou ke stažení medailonky úspěšných manažerů, kteří jsou připraveni předat studentům své zkušenosti, podělit se o svůj příběh a představit zajímavé pracovní nabídky ve svých firmách. Pokud zástupce z řad škol v regionu některý z nich zaujal a rádi by s ním (nebo s vícero z nich) uspořádali besedu, mohou kontaktovat Krajskou hospodářskou komoru Karlovarského kraje, ideálně rovnou s návrhem několika možných termínů konání besedy.

Kromě toho nabízí Krajská hospodářská komora Karlovarského kraje další aktivity v rozvoji kariérového poradenství na školách, jako jsou např.:
• Exkurze žáků ve firmách
• Besedy s podnikateli
• Besedy s odborníky z firem a zapojení odborníků do výuky
• Workshopy na podporu podnikavosti

Bližší informace:

Ing. Barbora Volfová
zástupkyně ředitelky
Mobil: +420 608 887 078
e-mail: volfova@khkkk.cz