Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Beseda: BREXIT z makroekonomického pohledu a jeho dopad na ČR (Akce přesunuta na jiný termín!)

21.3.2019 @ 13:00 - 15:00

Tato akce byla přesunuta na jiný termín. Uskuteční se v květnu nebo červnu 2019. Přesný termín konání není dosud stanoven.

Krajská hospodářská komora Karlovarského kraje a pobočka ČSOB Cheb pořádají besedu s ekonomem Petrem Dufkem na téma „BREXIT z makroekonomického pohledu a jeho dopad na ČR“.

Termín konání: 21. 3. 2019, od 13:00 do 15:00 hodin
Místo konání: areál Papírna Cheb, Svatopluka Čecha 589/1, 350 02 Cheb
________________________________________
Ing. Petr Dufek, ekonom ČSOB
Jako analytik pracuje v ČSOB od roku 1997, původně v oddělení strategie, následně v týmu hlavního ekonoma a nyní v rámci finančních trhů. Od roku 2001 působí na VŠE v Praze, kde aktuálně přednáší v rámci kurzu Makroekonomická analýza pro finanční trhy. Je autorem řady článků v odborných a dalších médiích. Je členem vědeckého grémia České bankovní asociace.
________________________________________
V návaznosti na výsledky referenda oznámila Velká Británie oficiálně svůj záměr vystoupit z EU dne 29. března 2017. Od tohoto data se začala odvíjet dvouletá lhůta pro vypořádání dosavadních závazků obou stran a pro uzavření dohody o podmínkách vystoupení. Oficiálně tak UK přestane být členem EU dne 29. března 2019.

Vystoupení Spojeného království Velké Británie a Severního Irska z Evropské unie nese pro český export do této země značná rizika. Brexit může výrazně zkomplikovat aktivity českých podniků obchodujících se společnostmi ve Velké Británii. Jakýkoliv z uvažovaných budoucích vztahů nemůže plně nahradit současný systém v rámci vnitřního trhu Evropské unie založený na volném pohybu zboží, osob, služeb a kapitálu.

Beseda s Petrem Dufkem Vám pomůže získat přehled o tom, na co se v souvislosti s brexitem můžete připravit již nyní a na co je třeba pamatovat.

Z důvodu kapacity prostor je účast možná pouze na základě registrace nejpozději do 15. 3. 2019

Účastnický poplatek:
• pro členy KHK KK a klienty ČSOB z d a r m a
• pro ostatní je účastnický poplatek ve výši 250,-Kč včetně DPH.

 

>>> Registrace ON LINE zde <<<

Podrobnosti

Datum:
21.3.2019
Čas:
13:00 - 15:00
Rubrika Akce: