Sokolovská uhelná, právní nástupce, a.s.

Skupina Sokolovská uhelná, právní nástupce, a.s., posiluje své pracovní týmy a hledá kolegy na níže uvedené pozice.

Kontakt pro bližší informace: Personální oddělení společnosti: kariera@pracesuas.cz.

Projektový manažer elektro pro realizaci a přípravu projektů

Náplň práce nového kolegy bude:
– řízení, koordinace a realizace zakázky od fáze přípravy až do fáze předání zakázky uživateli
– spolupráce na definování projektového záměru, zajištění návrhu technických řešení a projektových prací
– zajištění realizace včetně smluvní agendy
– ekonomické řízení projektu
– výběrová řízení dodavatelů
– řízení prací dle HMG ve stanoveném rozsahu a kvalitě
– spolupráce v nově tvořeném kolektivu
Co nabízíme:
– stabilní a perspektivní práci ve vstřícném a přátelském kolektivu
– práci na plný úvazek
– odpovídající mzdové ohodnocení
– dovolená 25 dní
– příspěvek na závodní stravování
– zajímavé zaměstnanecké partnerské benefity
Co požadujeme:
– SŠ/VŠ elektrotechnického směru
– odpovídající praxe
– zkušenosti s řízením lidí
– organizační a komunikační schopnosti
– autorizační zkouška výhodou
– spolehlivost a zodpovědnost
– rozhodnost, důslednost, preciznost
– řidičský průkaz sk. B
– uživatelská znalost práce s MS Office

Samostatný měřič

– vedení důlně měřické dokumentace
– provádění geodetických prací v terénu a jejich vyhodnocování
– zaměřování konstrukcí jeřábových drah, velkostrojů apod.
– výpočty kubatur
– stabilní, perspektivní a zajímavou práci
– mzdové ohodnocení, prémie dle kolektivní smlouvy
– stabilní pracovní doba – ranní směna
– příspěvek na penzijní připojištění
– SŠ s maturitou,VŠ (geodetického směru)
– znalosti a dovednosti v oboru důlní měřičství, geodezie, inženýrská geodezie
– praxe výhodou
– znalost práce v programech Atlas a AutoCad
– vhodné i pro absolventy