Nabídka pracovních míst pro ukrajinské uprchlíky

Firmy mají nadále možnost nahlašovat své nabídky ohledně volných pracovních míst pro ukrajinské uprchlíky prostřednictvím tohoto formuláře.

Souhrnná tabulka je ke stažení níže v PDF a XLS.

FirmaSídlo - provozovna firmyE-mailová adresaTelefonPočet volných místPracovní pozice
Textil - LogisticChebnabor@zimmer-rohde.com10Střihač textilií, logistik
Bauing KV s.r.o.Karlovy Varysara@bauing.cz60234023520Zedník, stavební dělník
STRATA s.r.o.Chebtomas.linda@strata.cz4Řidič, správce nemovitostí
HSF s.r.o.Sokolova.zettlitzerova@hsf.cz3526381112servisni technik, vývoj SW
TRUCK UNION, spol. s r.o.Chebgraman.j@truckunion.cz6automechanik - 4; skladník - 1; přijímací technik -1;
Autobusy Karlovy Vary, a.s.Karlovy Varyblchova@autobusy-kv.cz7254971995řidič autobusu
Amphenol Tuchel Industrial GmbH, o.z.Ostrovdominik.beranek@ov.amphenol.cz73938314930montážní dělníci, obsluha obráběcího stroje CNC, manipulační dělník, případně technolog v případě výborné AJ, seřizovač strojů s oprávněním na práci s elektrikou opět v případě dobré AJ, obsluha vstřikolisu
SKF Lubrication Systems CZ, s.r.o.Chodovkaterina.svajdlerova@skf.com733 625 585
30operátor výroby, operátor logistiky a další podle kvalifikace
Böhm-extruplast spol.s r. oKrajkováhauer@boehmextruplast.cz3obsluha výrobní linky
HG tronic spol. s r.o.Hranicepetra.vlacilova@bauerhin.com20pracovník provozu
Svatavské strojírny s.r.o.Svatavahomolkova@svssro.cz3524673965Obráběč kovů, zámečník, svářeč, lakýrník,
HF-Czechforge s.r.o.Chebr.timkova@hammerwerk.cz3544155105obsluha kovacích lisů, nástrojař - pracovník montáže, pracovník výstupní kontroly, pracovník kontroly výroby
NELAN, spol. s r.o.Chebharantova@nelan.cz2výroba a montáž oken
STAX Metal s.r.o.Dasnicedvorakova@stax.cz7253119904opracování kovů
Dopravní podnik Karlovy Vary, a.s.Karlovy Varyculakova@dpkv.cz3535053565Řidič autobusu
ept connector s.r.o.Habartovanna.filipova@ept.cz7248096037seřizovač, nástrojař, obsluha strojů, ruční montáž
Jiří AbrhámKrasliceJiri.abrham@dja.cz7335195761Zámečník
REALISTIC, a.s.Karlovy Varyjavurkova@realistic.cz6011222724zámečnictví, elektrokonstruktér, svářeč
Abydos s.r.o.Hazlovgabriela.aumann@abydos.cz77559549920strojírenský kovodělník, strojní zámečník, elektrikář
TEREA Cheb s.r.o.Chebcernik@terea-cheb.cz1Servis energetických zařízení, měření a regulace
G+W, výroba hudebních nástrojů, s.r.o.Chebinfo@gwcheb.cz6089696563výrobní dělník(-ce), zedník (práce na stavbě)
TOPEN spol. s .o.Karlovy Varyhablovic@topen.cz603 524 4372instalatér - topenář - svářeč
DHL Solutions k.s.
Cheb
lenka.vlasakova@dhl.com
601314284

150Skladový operátor
Radka Wernischová
Cheb
radka.wernischova@seznam.cz
608254680
1floristka, částečný úvazek
Kozodoj z.s.

Karlovy Vary
pavlina.styndlova@kozodoj.cz
608981814
2práce v zemědělství, práce se zvířaty
Elroz Invest s.r.o.

Plesná
dusek@elroz.cz
775866697
1grafický designer/produktový designer/webdesign
Ing. Václav Faltus

Cheb
faltus@ingservis.cz
603244858
2šička
Skalex s.r.o.

Cheb
chladek@skalex.cz
608870575
2dělník v čal.výrobě
Nemocnice Mariánské Lázně s.r.o.

Mariánské Lázně
mzdy@neml.cz
606657050
5lékaři, všeobecné sestry
Statek Stráň
Sadov
valerianova@email.cz
720038380
2Práce s koňmi, údržba areálu
Kalora a.s.Cheb
mottlova@kalora.cz
731228841
2instalatér - svářeč, technik TZB
Elektromechanika SOKO s.r.o.Citice
elmsoko@email.cz
352467982
2Výrobní dělník - Operátor (3 směnný provoz)
Václav Král - fyzická osobaHorní Slavkov
vendakral@seznam.cz
730630611
1elektrotechnik
Sabor MediterraneoKarlovy Vary
postroj-biceps-0e@icloud.com
777100655
4Servírka, kuchařka, pizzař/ka, pomocná síla, úklid
LIGNETA autobusy s.r.o.Karlovy Vary
personalistika@ligneta.cz
703347600
3řidič/ka autobusu
Carlsbad Hotels Group s.r.o.Karlovy Vary
v.sokulsky@email.cz
608200938
2Kuchař (samostatný, teplá i studená kuchyně)
Sociální služby v Kynšperku nad Ohří, příspěvková organizaceKynšperk nad Ohří
antolova@ss-po.cz
737240292
3pečovatelka (po nostrifikaci vzdělání a splnění dalších povinností ZDRAVOTNÍ SESTRA)
Hotelion s.r.o.Karlovy Vary
info@hotelion.eu
607441470
1Pokojská
Porticus s.r.o.Karlovy Vary
odvody@porticus.cz
353116277
1projektant, architekt
Kancelář architektury města Karlovy VaryKarlovy Vary
l.sochorkova@kamkv.cz
702241795
1architekt
Ihro Transport & Logistik s.r.o.Mariánské Lázně
hroffice@ihro.cz
77431661111Řidič nákladních automobilů, tahačů (10), Technik vozového parku (1)
Diviš elektro centrum s.r.o.Kraslice
Jednatel@diviselektro.cz
6022616104Elektrikář,řidič skupina B+C, strojník(bagrista), stavební dělník
Lias Vintířov, lehký stavební materiál k.s.Vintířov
prace@liapor.cz
7361913097betonář (dělník ve výrobě betonovách forem)
Zdeněk Dano - DanekSokolov
danek@danekcz.cz
6032646292zedník, malíř lakýrník, úklid
Schneeberger Mineralgusstechnik s.r.o.Cheb
jan.nekvinda@schneeberger.com
35440097410Montážní dělník/Lakýrník
F.M. Stav s.r.o.Sokolovfmstavsro@gmail.com
7757210935stavební dělník
Zewari s.r.o.Loketkatarina.ruzicka@email.cz
7253614411číšník/servírka
O-I Czech Republic, a.s.Nové Sedlotereza.plicova@o-i.com
7034044274Strojník, mechanik měřících automatů
DAVID ALTMANNChodovdavid.altmann@seznam.cz
7771297272Zedník
Karlovarský symfonický orchestrKarlovy Varypatriciejanstova@gmail.com


6026728182Tutti hráč do druhých houslí
Kaufland eCommerce Fulfillment Cz s.r.o.Chebmartina.muschalkova@kaufland-ecommerce.com


60154461910operátor logistiky (skladník) fyzická zdatnost, čistý trestní rejstřík
Botanik BistroChebjan@botanikbistro.cz


7201681443Kuchař/ka, Pomocná síla do kuchyně, uklízeč/ka
Petr KrpenskýChebdolicekcheb@centrum.cz


6035972902Kuchař-ka, servírka
Lantal Parts s.r.o.Kraslicepavel.fric@lantal.cz


7200729176šička
LAGARDE SPEDITION spol. s r.o.Cheboffice@lagardesped.cz


60357745010Řidič nákladní dopravy (řidičský průkaz C, C+E)
Slomax Group s.r.o.Daloviceinfo@slomax.eu7021756032Operátor výroby
Selex Company s.r.o.Dalovicea.reshetniak@selexcompany.com


7021756041Manažer zahraničního obchodu