10. ročník Tenisového turnaje čtyřher

16.06.2023

Ve čtvrtek 15. června 2023 se v krásném prostředí karlovarského tenisového areálu Gejzírpark uskutečnil jubilejní 10. ročník Tenisového turnaje čtyřher. Akci každoročně pořádá pro své členy a klienty Krajská hospodářská komora Karlovarského kraje spolu s Raiffeisenbank a.s. a IHK Chemnitz.

Turnaje se zúčastnilo celkem 15 týmů. Po vyrovnaných soubojích nakonec vyhrál tým REKULTIVACE – Radko Vrbík a Jan Šinovský z Ústí nad Labem, na druhém místě se umístili Jaroslav Vrba a Ondřej Darivčák reprezentující tým Sancho Panza z Karlových Varů a třetí místo obsadili pánové Petr Študlar a Petr Machát za tým ALGON z Chebu. Cenu útěchy vyhrál pár Miroslav Nový a Libor Malena hrající za tým KALIBRA NOVA z Karlových Varů. Oceněni byli také věkově nejzkušenější hráči pan Vladimír Kádě a Václav Maulen.

Poděkování patří firmě LAKI FAMILY s.r.o., která se postarala o bohatý raut a hlavně sponzorům Jan Becher – Karlovarská Becherovka, a.s., Strata s.r.o. a pivovaru Erdinger nejen za finanční podporu, ale i za poskytnutí cen a nápojů pro všechny účastníky.

Na turnaji panovala celý den skvělá atmosféra, kterou nezkazil ani občasný déšť. Již teď se těšíme na další ročník.