B2B setkání Kontakt-Kontrakt

12.09.2018

Další ročník mezinárodního kooperačního B2B setkání pod názvem „Kontakt-Kontrakt“ se uskuteční ve dnech 1. – 2. 10. 2018 během Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně.

Tato akce propojuje výhody tradiční veletržní účasti a stále populárnějšího matchmakingu čili dvoustranných setkání s přesným časovým harmonogramem. Přihlášeným umožní vstup na veletrh, dává záruku jednacích prostor přímo v areálu výstaviště a především jistotu potvrzených obchodních schůzek. Firmy si toto účelné spojení návštěvy veletrhu a předem připravených schůzek rychle oblíbily. Letošní ročník je určen podnikům z široké škály průmyslových oborů zastoupených na MSV. Očekává se účast minimálně 200 firem a dalších institucí podporujících podnikání z ČR a dalších zemí (Německo, Rakousko, Maďarsko, Itálie, Slovensko, Rusko apod.)

Jak celá věc funguje?

Aby si účastníci našli k jednání ty nejvhodnější protějšky, při on-line registraci vyplní profil popisující firemní aktivity a nabízený či poptávaný typ spolupráce. Registrační profily jsou následně zveřejněny v elektronickém katalogu, ze kterého si vybíráte partnery k jednání a výsledek obdržíte v podobě individuálního rozvrhu Vašich schůzek.

Registrovat zdarma se lze už nyní ZDE

Bližší informace:

Mgr. Oto Hrdlička
vedoucí oddělení vnějších vztahů
Regionální hospodářská komora Brno
Enterprise Europe Network
Výstaviště 1
648 04 Brno
Tel: 532 194 918
e-mail: hrdlicka@rhkbrno.cz
http://www.rhkbrno.cz/