Česko-etiopské podnikatelské fórum v Praze

03.07.2018

HK ČR zve podnikatele na „Česko-etiopské podnikatelské fórum“, které se uskuteční dne 23. 7. 2018 od 14:00 (od 13:30 registrace) v prostorách Hospodářské komory České republiky ve Florentinu.

Fórum je pořádáno v rámci 3. ročníku projektu rozvojové spolupráce Aid for Trade, na kterém Hospodářská komora ČR participuje, neboť Etiopie je zemí, se kterou Česká republika dlouhodobě spolupracuje, a to nejen prostřednictvím projektů spadajících do české rozvojové spolupráce. Příležitostí pro uskutečnění tohoto fóra je příjezd etiopské podnikatelské delegace se zástupci Hospodářské komory Addis Abeba a Asociace etiopského kožedělného průmyslu. Etiopská delegace je tvořena převážně firmami z kožedělného průmyslu. Etiopské společnosti přítomné na fóru hledají české partnery zejména z uvedeného odvětví (tzn. firmy z oblasti kožedělného průmyslu, potenciální české odběratele těchto výrobků a potenciální dodavatele strojů a nářadí).

O pozitivním dynamickém vývoji kožedělného průmyslu a kvalitních etiopských výrobcích z kůže si můžete přečíst článek na webu Velvyslanectví ČR v Addis Abebě, a to ZDE.

Součástí programu fóra je vedle seminární části zejména část, ve které budou umožněna B2B setkání mezi tuzemskými účastníky a jejich etiopskými protějšky. Bližší informace naleznete v přiloženém programu.

Jednacím jazykem bude angličtina. Účast na akci je zdarma, ovšem podmíněna registrací pomocí formuláře ZDE, a to nejpozději do 22. 7. 2018.

V případě jakýchkoli souvisejících dotazů či připomínek se neváhejte obrátit na Miroslava Veselku (veselka@komora.cz).