Indické investiční fórum v rámci Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně

25.09.2019

HK ČR zve podnikatele na Indické investiční fórum, které se uskuteční dne 8. 10. 2019 od 14:30 (14:00 registrace účastníků) v rámci doprovodného programu letošního ročníku Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně v konferenční místnosti 102, Administrativní budově BVV (v přiloženém plánku jako „BVV Office Centre“, plánek areálu ZDE). Akce je za českou stranu spoluorganizována Hospodářskou komorou ČR a Ministerstvem průmyslu a obchodu ČR.

Fórum se koná u příležitosti návštěvy indické delegace za účasti šéfa EEPC India Ravi Sehgala v České republice, kterého doprovází delegace se zájmem o spolupráci s českými firmami zejména z oblasti automobilového a strojírenského průmyslu.

Vedle těchto odvětví byly jako sektory s potenciálem pro české firmy v Mapě globálních oborových příležitostí MZV ČR vyhodnoceny také důlní, těžební a ropný, energetický, letecký či chemický průmysl. Právě v rámci jmenovaných sektorů je realizována velká část českého exportu do Indie, který v posledních letech stabilně roste.

Jednacím jazykem podnikatelského fóra bude angličtina, účast na akci je zdarma, ovšem podmíněna registrací prostřednictvím formuláře níže. Registrace bude ukončena 4. 10. 2019.

Bližší informace o akci včetně registrace naleznete ZDE.