Konference: Sokolovsko inspiruje

11.10.2023

KHK KK informuje o chystané konferenci „Sokolovsko inspiruje“, která se koná 18.-19. října v Sokolově.

Tato konference je zaměřena na již započatou spravedlivou transformaci na Sokolovsku s inspirativními příklady z regionu i ze zahraničí. Nabídne příležitost k diskusi a výměně zkušeností s místními, regionálními a celostátními odborníky z praxe, kteří pracují na transformaci Sokolovska, a také výběr mezinárodních odborníků z celé Evropy, kteří se podělí o své vlastní zkušenosti a inspirativní postupy.

Chcete-li si zajistit své místo a připojit se ke sdílení vzájemných inspirací, zaregistrujte se co nejdříve (nejpozději však do 11. října).

Konference „Sokolovsko inspiruje“ se bude konat v prostorách Městského domu kultury v Sokolově (Městský dům kultury Sokolov 5. května 655, 356 01 Sokolov) po celý den ve středu a ve čtvrtek dopoledne (18.-19. října).

Tato akce je pořádána v rámci JTP Groundwork – nového nástroje technické pomoci, který podporuje uhelné regiony v implementaci Fondu Spravedlivé Transformace (Just Transition Fund), jako je Karlovarský kraj, při realizaci jejich spravedlivé územní transformace.