Krajská hospodářská komora Karlovarského kraje představuje své členy: DANCE SCHOOL ONE CREW z.s.

19.10.2023

Spolek DANCE SCHOOL ONE CREW z.s. se zabývá rozvojem dětí od 4 let až po dospělé v oblasti tance, a to konktrétně Street dance. Každoročně se účastní několika soutěží, kde získává skvělé umístění.

Předsedy spolku, pana Romana Jánského, jsme se zeptali:

Jak jste se dostal k podnikání?

Oblasti tance se věnuji již od dětství, vždy jsem patřil pod jiný spolek, a to i v době, kdy už jsem vedl svoji vlastní taneční skupinu. Bylo jen otázkou času kdy se zcela osamostatním. Když přišla příležitost na nové prostory pro taneční studio nebylo o čem přemýšlet.

Jaké jsou Vaše podnikatelské plány do budoucna?

V letošním roce jsme otevřeli nové taneční studio, takže nejbližší plány jsou, aby vše klapalo, jak má. Chceme, aby se naši svěřenci dále rozvíjeli a abychom i nadále sbírali skvělé umístění. Do budoucna bychom chtěli otevřít taneční studio i v jiném městě v kraji. A také bychom rádi uspořádali taneční soutěž v Karlových Varech. Vidíme v této oblasti velký potenciál. V našem kraji je velké množství tanečních skupin, které musí na soutěže cestovat daleko a jistě by takovou možnost uvítali. Celkově bychom chtěli rozšířit povědomí o tanečním stylu Street dance a naší taneční skupině.

Na co jste při svém podnikání opravdu hrdí?

V průběhu let se mi podařilo vybudovat fungující taneční skupinu, která je schopná konkurovat největším tanečním školám v ČR. Největší radost mám z toho, když vidím, že tanec mé svěřence baví a neustále se zlepšují. Je skvělý pocit sledovat jejich posun a vidět, že i v dnešní době je pohyb pro děti a jejich rodiče důležitý.

Co vás nejvíce trápí při vašem podnikání?

Rozjezd podnikání byl náročnější, a to hlavně z důvodu, že jsme potřebovali nové studio vybavit což bylo finančně dost náročné. Ale musím říct, že taneční komunita je báječná a díky lidem, kteří nám finančně pomohli se nám to podařilo. Za což bych jim i tímto rád poděkoval. V budoucnosti se trochu obáváme neustálého navyšování provozních nákladů, jako jsou například energie. Rádi bychom udrželi pro naše členy cenu našich služeb.

Podporujete aktivně kulturně-společenský život v regionu?

Pravidelně vystupujeme na společenských akcích jako jsou například plesy. V letošním roce naše děvčata podporují hokejisty na zápasech jako roztleskávačky. Již několik let pomáhám s přípravou plesů maturantům v celém kraji.