Krajská hospodářská komora zve podnikatele na Setkání s hejtmankou

12.06.2018

Setkání s hejtmankou, na kterém se bude diskutovat o podpoře podnikání ze strany kraje a aktuálních problémech v oblasti podnikání, se uskuteční 19. června 2018 od 8 hodin v hotelu Dvorana v Karlových Varech.

Na akci je nutná registrace předem nejpozději do 15. června 2018. Účast pro registrované včetně bohaté snídaně je zdarma.

„Chtěla bych s představiteli podnikatelské sféry mluvit o programu Restart, v rámci kterého chceme čerpat finance na rozvoj regionu, ale potřebujeme k tomu, aby stát při schvalování jednotlivých opatření akčního plánu garantoval jak vyhlášení příslušného dotačního programu, tak potřebnou finanční podporu. Společnými tématy určitě také bude problém s nejnižší průměrnou mzdou v kraji, s nedostatkem kvalifikovaných sil technického směru a s tím souvisejí i změny ve středním školství. Připomenu ale určitě také snahu krajů o systémové financování dopravní infrastruktury, tedy silnic II. a III. tříd, dofinancování regionálního školství, možnosti řešení personální nouze ve zdravotnictví,“ uvedla hejtmanka Jana Vildumetzová.

Bližší informace naleznete v pozvánce. (Pozvánka – Setkání s hejtmankou)

Online registrace zde.