Kreativní vouchery Karlovarského kraje

02.09.2021

KHK KK informuje o dotačním titulu Kreativní vouchery Karlovarského kraje.

Díky kreativnímu voucheru, jednorázové dotaci, mohou podnikatelé (FO podnikající i firmy v Karlovarském kraji) získat 10.000 Kč – 100.000 Kč na služby kreativců (na nový web, logo, reklamu nebo třeba mobilní aplikaci). Celkem Karlovarský kraj na tento druh spolupráce vyčlenil přes 1.000.000 Kč.

Zažádat o kreativní voucher je snadné. Podnikatel si vybere z tzv. Galerie kreativců. Ve zmíněné Galerii jich už pár desítek je. Společně mohou připravit projekt a v termínu od 15. do 22. září 2021 registrovat žádost o podporu. V říjnu 2021 budou přijaté žádosti hodnoceny, případně žadatelé vyzváni k doplnění chybějících náležitostí. Po finálním schválení Radou Karlovarského kraje budou všichni žadatelé informováni o výsledku, a ti úspěšní vyzváni k podpisu smluv. Na konci roku 2021 tak mohou žadatelé kvalitně zpracovaných projektů očekávat finanční prostředky na svých účtech. Na samotnou realizaci projektů a prokazatelnou úhradu výdajů mají firmy čas do 31. května 2022.(plné znění podmínek naleznete zde).

Dobrý design dělá dobrý obchod. Když máte kvalitní web, zaujmete návštěvníky. Produkty v hezkém obalu se zase lépe prodávají. Proto chce Karlovarský kraj umožnit podnikatelům v našem území, aby posouvali své podnikání a využili finanční pomoci k inovacím, které třeba odkládali. Pokud tedy zvažujete využít této možnosti a chcete získat více informací, můžete se přihlásit na seminář, který proběhne 7.září 2021 (registrace). Pokud Vám tento termín nevyhovuje, neváhejte se obrátit na projektovou manažerku Karlovarské agentury rozvoje podnikání, p.o. Šárku Harušťákovou (sarka.harustakova@karp-kv.cz, +420 728 971 023) , můžete se s ní domluvit i na individuální konzultaci.

Prostředky programu se rozdělují podle časového pořadí podaných elektronických žádostí (za předpokladů splnění všech náležitostí) až do vyčerpání celé alokace. Proto se svojí případnou žádostí neotálejte.