Nabídka vzdělávání zdarma pro vaše zaměstnance

16.10.2018

Projekt „Vzdělávání zaměstnanců členských firem KHK KK“ financovaný z prostředků Evropského sociálního fondu má za sebou prvních dvanáct měsíců úspěšné realizace. „Do projektu se dosud zapojilo 30 firem a stovky jejich zaměstnanců, kteří se účastní kurzů v různých tématech,“ uvedla manažerka projektu Lenka Mansfeldová Bílková. V rámci projektu vzdělávají zdarma své zaměstnance velké firmy jako např. ept connector, Playmobil, LUKAS CZ nebo Amphenol, ale i menší jako např. PROFIT CHEB nebo SCH-EKONOM.

Všechny kurzy organizačně zajišťuje tým KHK KK a je možno si vybrat z pestré nabídky různých témat:

IT kurzy: MS Office Excel, MS Office Powerpoint, MS Word, MS Outlook

Kurzy zaměřené na měkké a manažerské dovednosti: Vyjednávání a argumentace, Asertivní jednání, Efektivní komunikace, Komunikace v obtížných situacích, Konfliktní situace, Management (řízení) změn, Motivace zaměstnanců, Postupy výběru zaměstnanců, Kompetentní manažer, Strategické myšlení, plánování, rozhodování a řízení, Týmová spolupráce, Vnitrofiremní komunikace, Zvyšování efektivity procesů, Štíhlá výroba

Účetní, ekonomické a právní kurzy: Novinky v daních a účetnictví, Mzdové účetnictví, Ekonomické minimum/základy, Právní minimum, Veřejné zakázky

Technické a jiné odborné vzdělávání: Obsluha manipulačních vozíků, Odborná způsobilost v elektrotechnice dle vyhlášky č. 50/1978 , Řidičské oprávnění skupiny B, Opakovací školení obsluhy manipulačních vozíků, Opakovací školení odborné způsobilosti v elektrotechnice dle vyhlášky č. 50/1978 Sb.

Projekt podporuje komplexnější vzdělávání, proto minimálně 60% osob, které budou do projektu zapojeni, musí absolvovat minimálně 40 hodin vzdělávání v rámci projektu. Jedna podpořená osoba může absolvovat v rámci projektu maximálně 10 vzdělávacích kurzů. Vzdělávání v rámci projektu je plně hrazeno dotace, není nutné spolufinancování firmy. Podmínkou je pouze členství v KHK KK.

Školení v rámci projektu budou probíhat až do ledna 2020. V některých kurzech je stále volná kapacita, proto je možno zapojovat další firmy a jejich zaměstnance.

V případě vašeho zájmu o vzdělávání zaměstnanců kontaktujte:

Ing. Lenka Mansfeldová Bílková
tel.: 737 045 998
email: bilkova@khkkk.cz