Novoroční přijetí

17.01.2020

Novoroční přijetí svých členských firem a významných partnerů uspořádala Krajská hospodářská komora Karlovarského kraje v úterý 14. ledna v Západočeském divadle v Chebu.

Mezi více než 160 hosty nechyběla bývalá hejtmanka, nyní náměstkyně hejtmana, Jana Mračková Vildumetzová s manželem, tajemník úřadu Hospodářské komory České republiky Tomáš Vrbík s manželkou a další známé osobnosti politické scény i řada významných podnikatelů našeho regionu.

Předseda Krajské hospodářské komory Karlovarského kraje Tomáš Linda v úvodu pozdravil hosty a seznámil je s hlavními prioritami komory pro rok 2020, kterými jsou především podpora odborného vzdělávání s prvky duálního systému, podpora bytové výstavby, podpora rozvoje dopravní infrastruktury regionu, udržitelné podmínky pro podnikání a podpora společenské odpovědnosti firem.

Po úvodním slovu následovalo divadelní představení „Sex na vlnách“ a poté neformální část večera spojená s rautem a degustací vína a piva značky Erdinger Weißbräu.

Pro rok 2020 si komora vybrala jako svého sociálního partnera Hospic Sv. Jiří Cheb (https://www.facebook.com/hospicsvjiri/ ), který se zabývá mobilní paliativní péčí pro nevyléčitelně nemocné. Podnikatelé měli v rámci večera možnost přispět na činnost hospice, podařilo se vybrat částku 18 170,- Kč.