Podnikatelská mise prezidenta republiky do Izraele

11.10.2018

Hospodářská komora ČR pořádá podnikatelskou misi doprovázející prezidenta republiky Miloše Zemana v termínu 25.-28.11.2018 do Izraele. Misi organizuje Hospodářská komora ČR ve spolupráci s Česko-izraelskou smíšenou obchodní komorou.

Podnikatelská mise je vedena prezidentem Hospodářské komory ČR Vladimírem Dlouhým. Mise by se dále měl účastnit předseda Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR Radek Vondráček, ministr vnitra ČR Jan Hamáček, ministryně průmyslu a obchodu ČR Marta Nováková a ministr obrany ČR Lubomír Metnar.

V průběhu mise plánujeme zorganizovat Česko-izraelské podnikatelské fórum a B2B jednání českých a izraelských firem (zahájené ministryní průmyslu a obchodu ČR Martou Novákovou), pracovní setkání podnikatelské delegace s prezidentem republiky ČR Milošem Zemanem (TBC), společenský podnik/pracovní večeři s ministryní průmyslu a obchodu ČR a izraelským ministrem vědy, technologie a vesmíru Ofirem Okunisem (TBC) a další jednání.

Mise se uskuteční speciálním letadlem, kapacita mise je tedy omezena kapacitou míst pro podnikatele ve speciálním letadle. Registrovat se můžete nejpozději do 24.10.2018.

Výše účastnického poplatku činí 2.138,-EUR resp. 54.500,- Kč (pro členy HK ČR) a 2.352,- EUR či 59.950,- Kč pro nečleny HK ČR. Účastnický poplatek zahrnuje: ubytování po dobu mise, transfery, podíl na pronájmech prostor, podíl na cateringu, podíl na poplatku zahraničním organizátorům mise, poplatek za služby pracovníků HK ČR a ČISOK.

Na podnikatelskou misi bude HK ČR připravovat katalog českých firem společně s agenturou PP Agency. Každá účastnická firma bude mít základní zápis v katalogu zdarma. Ten se bude distribuovat partnerům na podnikatelských setkáních v uvedených městech a mohou zde inzerovat i firmy, které se mise účastnit nebudou. V tomto případě, prosím, kontaktujte přímo agenturu, která Vám sdělí podrobnější podmínky Vaší propagace: pí. Renata Rudlofová, rudlofova@ppagency.cz, tel: 221 406 652.

Bližší informace:

Bc. Kristýna Leinerová
Projektová manažerka, Zahraniční odbor
Hospodářská komora České republiky
Florentinum (recepce A), Na Florenci 2116/15 • 110 00 Praha 1
T: +420 266 721 354
leinerova@komora.cz