Sasko-česká konference cestovního ruchu

17.05.2024

KHK KK informuje o akci své partnerské IHK Drážďany. Jedná se o Sasko – českou konferenci cestovního ruchu, která se uskuteční 4. června 2024 v barokní zahradě Grosssedlitz v Heidenau.

Cílem akce je snaha společně navázat dialog s aktéry z oblasti cestovního ruchu v Sasku a České republice. Konference o cestovním ruchu slouží k propojení firem z oboru s partnery v Česku i Sasku.

Kromě toho dojde i na informace o vybraných tématech digitalizace v cestovním ruchu. Proběhne také výměna zkušeností o přímých ekonomických přínosech, které může přinést využití umělé inteligence v oblasti řízení destinací, online viditelnost, rezervační systémy, využití robotizace v cestovním ruchu a dotace v přeshraničním cestovním ruchu.

Kromě možnosti navázat kontakty a zapojit se do individuálních diskusí s pozvanými řečníky nabízí organizátor i možnost individuálního poradenství přímo na místě.

Níže ke stažení naleznete program. Registrace online na adrese: https://events.dresden.ihk.de/tschechische-tourismuskonferenz

Počet míst je omezen a bude přidělen podle počtu přijatých přihlášek. Účast je bezplatná.