Veletrh textilu, oděvů a bytového textilu v Egyptě

06.09.2018

Kontraktační mezinárodní veletrh textilu, oděvů a bytového textilu DESTINATION AFRICA se uskuteční v egyptské Káhiře, v Royal Maxim Kempinski Hotel v termínu 17.-19. listopadu 2018. Jde o unikátní a jedinou B2B akci svého druhu v Africe na ploše větší než 1500 m2.

Pořadatelé této akce nabízí obchodním návštěvníkům – předním zástupcům firem a organizací s ročním obratem od 2 mil. dolarů, různé VIP balíčky na základě registračního formuláře, resp. profilu firmy, např. včetně bonusového ubytování na 4 noci v Royal Maxim Kempinski Hotel, včetně snídaně zdarma, příp. letenky zdarma.

Individuální schvalování balíčku pro konkrétního obchodního návštěvníka provádějí přímo egyptští pořadatelé veletrhu na základě řádně vyplněné přihlášky, kterou v případě zájmu rádi obratem zašleme elektronicky. Z důvodu omezeného počtu VIP balíčků doporučujeme registraci nejpozději do 19. 9. 2018.

Další zajímavé veletrhy pro české exportéry:

Mezinárodní průmyslový veletrh ve Slovinsku, který se uskuteční 9.-12. dubna 2019 v Celje. Obory veletrhu: FORMA TOOL – jediný odborný veletrh ve Slovinsku, cíleně zaměřen na inovace, novinky, technologie, materiály, trendy a vývoj ve spojených odvětví průmyslových technologií. Nástroje, nářadí a obráběcí stroje. SVAŘOVÁNÍ A ŘEZÁNÍ – vše pro řezání, slévárenství, nářadí a materiály, prezentace novinek, nových technologií a nejzajímavějších inovací, bezprostřední kontakt s nákupčími a potencionálními odbornými partnery, MATERIÁLY A KOMPONENTY, POKROČILÉ TECHNOLOGIE. Informace o veletrhu ve slovinském a anglickém jazyce: http://www.ce-sejem.si/fair/mednarodni-industrijski-sejem-2019/

Jeden z největších průmyslových veletrhů na světě s více než 1 200 vystavovateli a 90 000 návštěvníky – veletrh CIEX 2019 proběhne 7.-10. března 2019 v Číně, provincii Tianjin na výstavišti v Meijiang Convention & Exhibition Center. Tianjin je nejdůležitější průmyslové město Severní Číny, asi 120 km východně od Pekingu a se svými 15 568 700 obyvateli je čtvrtým největším městem Číny a také významným přístavem, který je jedním z nejdůležitějších přístavů pro export a import hlavního města Peking. Schwarz & Partner nabízí na veletrhu CIEX možnost účasti na samostatném stánku, na společném stánku českých firem stejného zaměření nebo formou katalogové prezentace (bez osobní účasti). Rozsah prezentace dle dohody. Více o veletrhu najdete v češtině na http://cz.export-marketing.eu/ciex-prumyslovy-veletrh-v-cine-2019/.

Další ročník veletrhu průmyslových technologií a inovací INTERTOOL (http://cz.export-marketing.eu/intertool-2020/), který se koná jednou za 2 roky, proběhne v termínu 12.-15. května 2020 na výstavišti ve Vídni. Veletrh INTERTOOL 2018 byl úspěšným pro slovenské firmy, které se účastnily veletrhu na společném slovenském stánku pod hlavičkou Slovenské obchodní a průmyslové komory z Bratislavy.

Bližší informace: 

Lenka Kotllárová
SCHWARZ & PARTNER spol. s r. o.
Benediktská 5/691, 110 00 Praha 1
Tel.: +420 603 278 654
E-mail: cz@export-marketing.eu