O nás

Silný partner vašeho podnikání

Jsme jediným zákonným zástupcem podnikatelů v ČR, reprezentujeme podnikatele při jednáních se státní správou, místní samosprávou i zahraničními organizacemi. Nabízíme rozsáhlou poradenskou činnost a informační servis, organizujeme širokou škálu vzdělávacích akcí, propojujeme členy s našimi partnery. Pomáháme členům najít lidské zdroje na trhu práce, organizujeme setkávání personalistů, propojujeme školy a zaměstnavatele. Člen komory je zvýhodněn slevou na všechny akce pořádané KHK KK. Buďte spokojený podnikatel a staňte se členem KHK KK.

Informace a poradenství

Najdete u nás veškeré informace a poradenství pro vaše podnikání. Naši odborníci vám poradí v oblasti personalistiky, financí, práva, vzdělávání, dotací, podnikání v zahraničí a řadě dalších. Členům poskytujeme pravidelný informační servis.
Jste začínající podnikatel? Buďte spokojený podnikatel a staňte se členem KHK KK.

Lidské zdroje a personalistika

Pomáháme členům najít zaměstnance na trhu práce, pořádáme veletrhy pracovních příležitostí. Organizujeme pravidelná setkávání personalistů. Spolupracujeme se školami, zařídíme exkurze, přednášky firem na školách, stáže a brigády studentů. Organizujeme školení zaměstnanců firem, zajistíme kurzy na míru i dotované vzdělávání. Staňte se členy KHK KK a buďte spokojený podnikatel.

Vzdělávání

Pro naše členy organizujeme širokou škálu vzdělávacích akcí zdarma nebo s výraznou slevou. Zajistíme kurzy na míru přímo ve firmě s kvalitními a prověřenými lektory. Podporujeme další vzdělávání studentů, rodičů a dalších osob, aby našli dobré uplatnění na trhu práce. Ušetříme vám peníze za vzdělávání vašich zaměstnanců díky evropským dotacím, které pro vás získáváme. Buďte spokojený podnikatel a staňte se členem KHK KK

Kontakty, networking

KHK KK je významným partnerem veřejných institucí jako jsou Karlovarský kraj, města a obce, místní akční skupiny, Úřad práce, Czechinvest a další. Zprostředkujeme vám kontakty na veřejnou správu a další organizace v regionu i na celostátní úrovni. Pomůžeme vám sehnat partnery pro vaše podnikání nejen v Karlovarském kraji, ČR, ale i v zahraničí. Pořádáme networkingové akce, na kterých můžete získat řadu zajímavých kontaktů. Staňte se členy KHK KK a buďte spokojený podnikatel.