Lidské zdroje a personalistika

Pomáháme členům najít zaměstnance na trhu práce

A to nejen v České republice, ale i zahraničí. Personální agentura KHK KK nabízí vyhledání vhodných zaměstnanců do firmy včetně budoucích absolventů škol, zajistí brigády, praxe a stáže, organizuje veletrhy pracovních příležitostí.

Podporujeme příchod rodin z jiných krajů nebo ze zahraničí do Karlovarského kraje

Pro náborové akce jsme pro firmy vytvořili leták „Práce pro celou rodinu“ a motivační videa.

Poskytujeme poradenství v oblasti zaměstnávání cizinců

V současné době nabízíme asistenci při zaměstnávání cizinců  z Ukrajiny, Srbska, Indie, Mongolska a Filipín.

Organizujeme pravidelná setkávání personalistů

Ta jsou pro členské firmy zdarma. Personalisté z firem se minimálně třikrát ročně scházejí vždy na aktuální témata z oblasti personalistiky, která přednášejí specialisté na danou oblast (např. zaměstnávání cizinců, age management, alternativní způsoby získávání zaměstnanců, motivace zaměstnanců apod.). Na setkáních je prostor i pro sdílení zkušeností a networking.

Spolupracujeme se základními, středními i vysokými školami

Zařídíme exkurze, přednášky firem na školách, stáže, praxe a brigády studentů a řadu dalších aktivit v rámci Kontaktního místa pro spolupráci zaměstnavatelů a škol.

Pomáháme studentům, rodičům pečujícím o děti…

a dalším znevýhodněným osobám najít zaměstnání u našich členských firem s možností čerpání dotace na mzdu v rámci projektů financovaných z EU. Před umístěním na trh práce jim poskytujeme potřebné poradenství a vzdělávání dle potřeb zaměstnavatelů. Aktuální projekty najdete zde.

Pro naše členy organizujeme širokou škálu vzdělávacích akcí

Ta jsou zdarma nebo s výraznou slevou. Aktuální nabídku všech vzdělávacích akcí najdete v Kalendáři akcí.

Zajistíme kurzy na míru přímo ve firmě

Kurzy pořádáme s kvalitními a prověřenými lektory ve všech výše uvedených tématech i dalších dle potřeb vaší firmy. V případě zájmu o zajištění vzdělávání na míru nás kontaktujte.

Ušetříme vám peníze za vzdělávání vašich zaměstnanců

A to díky evropským dotacím, které pro vás získáváme. V současné době realizujeme projekt Vzdělávání zaměstnanců členských firem KHK KK, do kterého se mohou zapojit všechny členské firmy a vzdělávat své zaměstnance v široké škále témat zcela zdarma.

Chcete se na cokoliv zeptat? Neváhejte nás kontaktovat!

Buďte spokojený podnikatel a staňte se členem KHK KK.