Silný partner vašeho podnikání

Jsme jediným zákonným zástupcem podnikatelů v ČR, reprezentujeme podnikatele při jednáních se státní správou, místní samosprávou i zahraničními organizacemi a hájíme jejich zájmy. Naše činnost je zakotvena zákonem č. 301/1992 Sb. o Hospodářské komoře ČR a Agrární komoře ČR.

Členové hospodářské komory mají možnost ovlivňovat legislativu ČR prostřednictvím připomínkování zákonů.

Nabízíme členům rozsáhlou poradenskou činnost a informační servis

Najdete u nás veškeré informace a poradenství pro vaše podnikání. Naši odborníci vám poradí v oblasti personalistiky, financí, práva, vzdělávání, dotací, podnikání v zahraničí a řadě dalších. Členům poskytujeme aktuální informace v oblasti podnikání. Více informací zde.

Pomáháme členům najít zaměstnance na trhu práce

Najdete u nás veškeré informace a poradenství pro vaše podnikání. Naši odborníci vám poradí v oblasti personalistiky, financí, práva, vzdělávání, dotací, podnikání v zahraničí a řadě dalších. Členům poskytujeme aktuální informace v oblasti podnikání. Více informací zde.

Pro naše členy organizujeme širokou škálu vzdělávacích akcí

Všechny akce jsou zdarma nebo s výraznou slevou. Zajistíme kurzy na míru přímo ve firmě s kvalitními a prověřenými lektory. Podporujeme další vzdělávání studentů, rodičů a dalších osob, aby našli dobré uplatnění na trhu práce. Ušetříme vám peníze za vzdělávání vašich zaměstnanců díky evropským dotacím, které pro vás získáváme.  Více informací zde.

Zprostředkováváme kontakty a podporujeme networking

KHK KK je významným partnerem veřejných institucí jako jsou Karlovarský kraj, města a obce, místní akční skupiny, Úřad práce, Czechinvest a další. Zprostředkujeme vám kontakty na veřejnou správu a další organizace v regionu i na celostátní úrovni. Pomůžeme vám sehnat partnery pro vaše podnikání nejen v Karlovarském kraji, ČR, ale i v zahraničí. Pořádáme networkingové akce, na kterých můžete získat řadu zajímavých kontaktů. Více informací zde.

Člen komory je vždy zvýhodněn slevou na všechny akce pořádané KHK KK.

Zajímají vás důvody a přínosy členství pro naše stávající členské firmy? Podívejte se na reference našich členů.

Chcete se na cokoliv zeptat? Neváhejte nás kontaktovat!

Buďte spokojený podnikatel a staňte se členem KHK KK.