Vzdělávání

Pro naše členy organizujeme širokou škálu vzdělávacích akcí zdarma nebo s výraznou slevou

Aktuální nabídku všech vzdělávacích akcí najdete v Kalendáři akcí.

Témata vzdělávacích akcí:

    • obecné IT kurzy (např. MS Excel, MS Word, MS Outlook, MS Powerpoint, Kybernetická bezpečnost)
    • měkké a manažerské dovednosti (např. Vyjednávání a argumentace, Asertivní jednání, Efektivní komunikace, Emoční inteligence, Firemní kultura, Konfliktní situace, Management (řízení) změn, Motivace zaměstnanců, Postupy výběru zaměstnanců, Kompetentní manažer, Strategické myšlení, plánování, rozhodování a řízení, Týmová spolupráce, Vnitrofiremní komunikace, Zvyšování efektivity procesů, Štíhlá výroba)
    • účetní, ekonomické a právní kurzy (např. Novinky v daních a účetnictví, DPH, DPH v EU, Zákoník práce, Mzdové účetnictví, Ekonomické minimum/základy, Právní minimum, Veřejné zakázky)
    • jazykové kurzy (např. kurzy anglického a německého jazyka přímo u vás ve firmě)
    • technické a jiné odborné vzdělávání

Zajistíme kurzy na míru přímo ve Vaší firmě

Kurzy pořádáme s kvalitními a prověřenými lektory ve všech výše uvedených tématech i dalších dle potřeb firmy. V případě zájmu o zajištění vzdělávání na míru nás kontaktujte.

Ušetříme Vám peníze za vzdělávání vašich zaměstnanců

A to díky evropským dotacím, které pro vás získáváme. V současné době realizujeme projekt Vzdělávání zaměstnanců členských firem KHK KK II., do kterého se mohou zapojit všechny členské firmy a vzdělávat své zaměstnance v široké škále témat zcela zdarma.

Podporujeme další vzdělávání studentů, rodičů a dalších osob

aby našli dobré uplatnění na trhu práce v rámci projektů financovaných z EU. Proškolené osoby pak nachází uplatnění v našich členských firmách, které mohou čerpat po dobu zaškolení dotaci na mzdu. Aktuální projekty najdete zde.

Podílíme se na počátečním vzdělávání žáků na základních a středních školách 

dle potřeb trhu práce. Podporujeme polytechnickou výuku, spolupráci škol, firem a veřejných institucí, odborné vzdělávání s prvky duálního systému ve firmách, propagujeme technické a řemeslné obory v rámci Kontaktního místa pro spolupráci zaměstnavatelů a škol.

Podporujeme další vzdělávání dospělých

prostřednictvím Národní soustavy kvalifikací, v rámci níž nabízíme novou cestu k plnohodnotné profesní kvalifikaci odborníků z praxe bez ohledu na vzdělání.

Chcete se na cokoliv zeptat? Neváhejte nás kontaktovat!

Buďte spokojený podnikatel a staňte se členem KHK KK.