Pro zaměstnavatele

Sháníte nové zaměstnance? Nabízíme možnost zveřejnit Váš inzerát na našich webových stránkách. Krajská hospodářská komora Karlovarského kraje (KHK KK) nabízí firmám možnost propagace na středních školách v Karlovarském kraji. Cílem je zviditelnění firmy u žáků a studentů jako potenciálních zaměstnanců firmy.

Pracujeme na základě povolení ke zprostředkování zaměstnání Ministerstva práce a sociálních věcí ČR. č. 2008/87667- 422/2.

V případě zájmu o bližší informace nás kontaktujte na telefonním čísle 354 426 140 nebo na emailové adrese prace@khkkk.cz.

1. Naše služby

Hledáte vhodného kandidáta pro obsazení volné pracovní pozice?

Uspořádáme vám semináře dle požadavků, budeme se věnovat i šetření potřeb zaměstnavatelů, nadále budeme rozvíjet Klub personalistů, naplňovat Sektorovou dohodu v oblasti černých řemesel, případně se věnovat nové v sekci dopravy a logistiky, uspořádali jsme a uspořádáme Burzy práce, a můžete využít nové nabídky na vaší propagaci na středních školách.

  • Zveřejnění Vašeho inzerátu na webových stránkách KHK KK
  • Zveřejnění Vašeho inzerátu na Facebooku KHK KK
  • Propagace na burzách práce pořádaných KHK KK
  • Poradenství a informační servis
  • Dotační management
  • Lidské zdroje

V případě zájmu o bližší informace nás kontaktujte na telefonním čísle 354 426 140 nebo na emailové adrese prace@khkkk.cz.

2. Poptávka

S vývojem hospodářské situace v České republice, s vývojem trhu práce a s rostoucími nároky na pracovní síly vznikala postupně poptávka po kvalitnějším a sofistikovanějším servisu v oblasti lidských zdrojů.

My pro Vás vyhledáváme pracovníky do všech oborů dle Vašich požadavků a specifikací. A to v pozicích obchodních, technických, ekonomických a specializujeme se také na pozice v managementu na všech stupních řízení.

V případě zájmu o bližší informace nás kontaktujte na telefonním čísle 354 426 140 nebo na emailové adrese prace@khkkk.cz.