PES – právní elektronický systém

Právní elektronický systém je nástroj pro podnikatele, kteří vědí, že povinnosti se mají plnit, ale nechtějí ztrácet čas a peníze byrokracií.

Jak vám pomůže Právní elektronický systém?
Každé podnikání je jiné a pro podnikatele je složité sledovat všechny zákony a novely, které se týkají jejich podnikání. A proto vznikl Právní elektronický systém. Ten informuje o povinnostech podnikatelů, které pro ně vyplývají ze zákonů a dalších právních předpisů. Díky našemu unikátnímu konfiguračnímu systému si snadno dokážete vytvořit profil přesně na míru. Automaticky se vám pak budou selektovat relevantní informace jen pro vás. Systém vám pomůže zjistit, co kam poslat, co kam dodat, co kde zaplatit, co kde splnit. Už se nestane, že byste na něco zapomněli a úřady vás nachytaly.

Nákup Právního elektronického systému
Nákupem základního balíčku získáte vstup do systému PES na jeden rok a lze jej každý rok prodlužovat. K základu bude možné přikupovat i rozšíření či balíčky určené pro konkrétní obor podnikání (v tuto chvíli v přípravě).

Informativní brožurka, která ve stručnosti Právní elektronický systém (PES) představuje a shrnuje aktuální novinky je ke stažení zde: PES – brožura (PDF)

Bližší informace a nákup jednotlivých balíčků zde.

Sleva 25 % pro členy Hospodářské komory ČR.
Sleva 10 % pro nečleny.

Pro získání slevového kódu nás kontaktujte na emailu info@khkkk.cz