Podpora pro začínající podnikatele – Rozjeď byznys

Co můžeme začínajícím podnikatelům nabídnout?

  • 20 hodin poradenství zkušeného mentora ZDARMA.
  • Zpracovaný podnikatelský plán pro své vlastní účely, banku či soukromého investora.
  • Asistenci při založení živnosti nebo obchodní společnosti.
  • Příspěvek 1000 Kč na zřízení živnostenského listu.
  • Následné expertní poradenství v rozsahu 5 hodin, které můžete využít po začátku podnikání.

Komu už jsme pomohli rozjet vlastní byznys?

Veronika Krejčiříková, grafička

Podniká v oblasti grafického designu se zaměřením na originální loga a vizuální styl firmy. Poskytuje služby jako tisková a online grafika, grafický design, firemní identita, webdesign, reklama aj. Zaměřuje se také na správu sociálních sítí na Facebooku a Instagramu se vším všudy.

Rodinné centrum Sluníčko, Hana Převrátilová a Blanka Krejzová

Rodinné centrum nabízí možnost setkávat se v dopoledním klubu. Je zde také prostor pro krátkodobé hlídání dětí od 1 roku. Zaměřuje se také na volnočasové aktivity typu pohybové, výtvarné a hudební činnosti, ale i školičku pro předškolkové děti. Pořádá i různé tematické akce po celý rok (Karnevaly, Mikuláš, Halloween, Den dětí apod.) a příměstské tábory v období prázdnin.

Dvě ségry a šminky, Michaela Turková

Nabízí služby vizážistky modelkám, na svatby nevěstám a družičkám nebo klidně i obyčejným ženám, případně i mužům. Poskytuje kosmetické služby v té nejvyšší kvalitě. Svým klientkám i klientům se plně věnuje a chce, aby při výkonu jednotlivých služeb mohli relaxovat a byli maximálně spokojeni.

OVO-ZEL Hroznětín, Kateřina Zárubová

Společnost OVO – ZEL Hroznětín se zabývá dodávkami kvalitních potravin, zejména ovoce a zeleniny do domácností. Tyto dodávky jsou realizovány prostřednictvím tzv. bedýnek, které jsou k dispozici v několika variantách tak, aby si každý mohl najít tu, která mu vyhovuje. Cílem společnosti je využít vzrůstajícího zájmu spotřebitelů o kvalitní potraviny a nabídnout jim alternativu k často neuspokojivému sortimentu v supermarketech.

Day4U, Veronika Katinová

Nabízí částečné i kompletní zajištění oslav – od těch nejmenších zahradních party až po velké svatby nebo firemní kongresy. Chystáte svatbu, oslavu narozenin nebo firemní večírek v západních Čechách? Máte pocit, že už je toho na Vás moc? Neváhejte se na ně obrátit!

Něžná pivoňka – Květinářství, Nikol Floriánová

Nabízí květiny plné ranní rosy, slunce, deště a větru a bez chemie. Prodává květiny zahrad, lesů, polí a luk.

Pavel Bartoš – Tvorba webových stránek

Tvorba webových stránek pro malé a střední firmy a podnikatele a poskytování k tomu souvisejících služeb: zařízení webhostingu, copywritingu, fotogalerie apod.

Martina Fišerová – účetní

Poskytuje služby v oblasti daní a vedení podvojného účetnictví pro obchodní společnosti, daňové, účetní, finanční a ekonomické poradenství a také zpracování daňového přiznání.

Phyto Beauty, kosmetický salón, Miroslava Hadašová

Filozofie salónu je založena na individuálním přístupu a ošetření přírodními produkty s vysokým podílem organických složek. Příroda je mocný zdroj živých, blahodárných látek, které dokonale vyčistí, vyživí pleť, zbaví jí akné, zmírní vrásky i pigmentové skvrny. Dopřejte si relaxační rituál s vůni éterických olejů a bylin, a efektivní ošetření úžasnou přírodní aromaterapeutickou kosmetikou, kterou bude Vaše pleť zbožňovat!

Monika Hálková, ájurvédské a relaxační masáže

Cílem Moničiných masáží je odstranit bloky z těla a mysli, a tím umožnit organismu návrat do rovnováhy. KDE ENERGIE VOLNĚ PROUDÍ, NENÍ DŮVOD K BOLESTI ANI NEMOCI.

Stodola Stříbrná, Kateřina Horová

Horský bufet přímo u sjezdovky a zázemí pro lyžaře, které v tomto místě chybí. Přijďte se občerstvit, odpočinout si a zahřát se! Nabízíme i možnost ubytování ve vedlejší chatě.

Antogu, Andrea Petrová

Zabývá se designem a rukodělnou výrobou. Vyrábí autorské cínované šperky s minerály, Tiffany vitráže, lapače snů a dárkové předměty na 3D tiskárně.

Mobilní pedikúra – Markéta Révayová

„Mobilní pedikúra – Markéta Révayová“ to je ošetření nohou v domácím prostředí u klienta, popř. v zaměstnání či hospitalizačním zařízení nebo pečovatelských domech a domovech pro seniory.

Mgr. Renata Šalátová – výuka německého jazyka a překladatelské služby

Jazyková škola, která poskytuje individuální i skupinové kurzy německého jazyka určené jak pro širokou veřejnost, tak pro firmy. Jedná se o kurzy obecného jazyka i o odborné kurzy obchodního jazyka. Výuka probíhá buď v prostorách jazykové školy nebo v sídle nebo bydlišti klienta. Možné také bude využít překladatelské služby.

SEFFA Servis s.r.o.

Rychlé občerstvení U Nudle, kde si můžete dát jak snídani, tak i oběd. Nabízí možnost využít prostory restaurace také k uspořádání rodinných oslav, třídních srazů, firemních a soukromých akcí v Aši.

Miroslava Tlučhořová – Copywriting

Nabízí copywriting neboli psaní textů na webové stránky, blogy, sociální sítě, do reklamních brožur a dalších marketingových materiálů, PR články. Mezi nabízené služby patří i příprava projektových žádostí, jejich zpracování, vypracovávání podkladů a analýz, průzkumů, anket atd.

Yez! Výživa s nutričním terapeutem, Veronika Vlčková

Poskytování komplexních poradenských služeb v oblasti výživy v Karlových Varech a okolí. Specializuje se nejen na kvalitní diagnostiku složení těla, ale především na nutriční poradenství pro širokou veřejnost od mladých zákazníků až po seniory a aktivní či rekreační sportovce přímo na míru každému klientovi s ohledem na jeho návyky, pracovní zátěž a zdravotní specifika.

Natálie Bezdíčková – kosmetické služby a kadeřnictví

Provozuje kadeřnictví Bílý Květ v centru Karlových Varů, zároveň také nabízí mobilní kosmetické a vizážistické služby v pohodlí domova svých klientek.

Halyna Deykalo – Kosmetika La Rosa

Kosmetický salon blízko centra Chebu, kde nabízí kosmetické služby v té nejvyšší kvalitě. Svým klientkám i klientům se plně věnuje a soustředí se na to, aby při výkonu jednotlivých služeb mohli relaxovat a byli maximálně spokojeni.

Institut RM, Pavel Vaněk

Snaží se o individuální přístup a péči o člověka jak v oblasti fyzické, tak i duševní. Prvním krokem v péči o tělo by měla být aktivní forma prevence a uzdravování – pohyb. Proto nabízí zdravotní cvičení jak pravidelně, tak nepravidelně. Druhým krokem v péči o tělo je určitě masáž, která se neprovádí jen, když už nás něco bolí.

a řadě dalších…

 

 

Kdo jsou naši mentoři?

Mentory projektu Rozjeď byznys naleznete zde

V případě zájmu o pomoc s rozjezdem vašeho podnikání se můžete nezávazně registrovat zde: Registrace do programu Rozjeď byznys nebo kontaktujte odbornou poradkyni:

Ing. Barbora Volfová
Mobil: +420 608 887 078
e-mail: volfova@khkkk.cz

Náš partner: