Společnost Penta Hospitals CZ nabízí nadstandardní zdravotní péči pro zaměstnance firem

04.11.2020

Nelehký a specifický rok 2020 nás všechny zaskočil. Tato doba, období karanténních omezení a strachu z nemoci COVID-19, nás přinutila více pečovat o své zdraví. Snažíme si zvýšit imunitu, zdravě jíme, sportujeme a dáváme na sebe i své blízké větší pozor. Je to moc dobře, vždyť zdraví máme jen jedno!

Stále mnoho z nás ale zapomíná na to nejdůležitější a tím jsou preventivní prohlídky. Bohužel, když nás něco nebolí, tak nás to nezajímá. Přitom zdravotní životní styl a preventivní prohlídky jsou zcela klíčové. Mohou závažné onemocnění odhalit včas, předejdou zdravotním komplikacím a tím tak ušetří mnoho životů.

Krajská hospodářská komora Karlovarského kraje ve spolupráci se zdravotnickou skupinou Penta Hospitals CZ nabízí všem svým členům (zaměstnavatelům) možnost rozšíření již poskytujících benefitů o zajištění nadstandardní zdravotní péče. Zaměstnancům umožní věnovat se prevenci i léčbě bez negativního dopadu na pracovní povinnosti či jejich volný čas. Platí, že zdravý zaměstnanec je spokojený a výkonnější zaměstnanec. Zdraví by se mělo tedy stát součástí firemní kultury a je určitě dlouhodobou investicí, která se vyplatí. Vaši zaměstnanci určitě kladně ohodnotí pro ně sjednanou tuto komplexní zdravotní péči a služby budou vnímat jako velmi důležitý benefit.

Penta Hospitals CZ buduje v České republice stabilní síť zdravotnických zařízení s cílem poskytovat komplexní péči napříč obory. Vlastní a provozuje čtyři nemocnice akutní péče, dvě nemocnice následné péče a osm zařízení pobytových sociálních služeb. Dále vlastní síť ambulantních zařízení. V našem kraji je to Nemocnice Sokolov, Nemocnice Ostrov a Ambulance PENTA v Karlových Varech.

Staňte se Vy a Vaši zaměstnanci součástí tohoto projektu Věrnostní program – kompletní zdravotní péče pro individuální klientelu, který Vám zajistí komplexní nadstandardní služby nad rámec zdravotního pojištění s důrazem na respektování Vašich individuálních potřeb. Jedná se o kompletní zdravotní péči včetně preventivní péče a dalších služeb (nehrazených zdrav. poj.) v dostupných medicínský oborech a specializacích.

Člen Věrnostního programu Penta Hospitals CZ získá spoustu výhod a služeb a stává se jím zakoupením Věrnostní karty (Zlatá, Diamantová). Jako člen získáte nejen svého koordinátora, který Vám zajistí co nejsnazší využívání služeb, ale navíc se o Vás bude starat celý tým zkušených zdravotníků, který Vám bude v případě potřeby k dispozici. Zásadní pozitivní efekt na Vaše zdraví a zdraví Vašich zaměstnanců získáte tedy právě pod preventivním dohledem odborníků a specialistů v daném oboru zdravotnické skupiny Penta Hospitals CZ, a to bez omezení i v tomto nelehkém čase.

Podrobné informace naleznete níže ke stažení. V případě, že budete mít zájem o další informace, obraťte se na Ing. Kristínu Kupcovou, MHA z Penta Hospitals CZ (kristina.kupcova@pentahospitals.cz; tel. +420 725 708 647).

Být zdravý je hlavním předpokladem ke štěstí, k úspěchu. Budeme-li zdraví, budeme mít větší šanci uskutečňovat to, po čem v životě toužíme!