Česko-hongkongský podnikatelský seminář

21.02.2023

KHK KK zve na Česko-hongkongský podnikatelský seminář, který organizuje Hongkongská rada pro rozvoj obchodu (Hong Kong Trade Development Council – HKTDC) ve spolupráci s Hospodářskou komorou České republiky. Akce se uskuteční dne 9. března 2023 od 10:00 v sídle HK ČR, Florentinum (budova A, 4. patro), Na Florenci 2116/15, 110 00 Praha 1.

Hlavním bodem setkání je představení Hongkongu jako vstupní brány na trhy Jižní Asie a obchodní příležitosti pro české firmy. Jako mluvčí vystoupí Silas Hu, regionální ředitel HKTDC pro Evropu, viceprezident HK ČR Radek Jakubský, Anna Dupalová, obchodní rada Generálního konzulátu České republiky v Hongkongu a zástupci několika českých firem, které již v teritoriu úspěšně působí. V další části programu bude prostor na diskuzi a dotazy účastníků. Poslední část bude věnována networkingu a bilaterálnímu setkání s účastníky.

Podrobný program setkání je níže ke stažení, akce bude probíhat v angličtině, účast na ní je zdarma. Prosíme o registraci účasti na odkaze ZDE do pátku 3. března 2023.