Vzdělávání zaměstnanců členských firem KHK KK

14.05.2018

Krajská hospodářská komora vzdělává zaměstnance členských firem

Krajská hospodářská komora Karlovarského kraje realizuje v rámci výzvy č. 110 Operačního programu Zaměstnanost projekt Vzdělávání zaměstnanců členských firem KHK KK, CZ.03.1.52/0.0/0.0/16_060/0005886.

Projekt obsahuje širokou nabídku školení z různých tematických oblastí – IT kurzy, měkké a manažerské dovednosti, účetní ekonomické a právní kurzy, technické a jiné odborné vzdělávání a jazykové kurzy.

Realizace jednotlivých vzdělávacích kurzů začala již v září 2019 a je plánována až do konce roku 2022. Financování projektu je zajištěno 100 % dotací z prostředků EU, tedy bez spoluúčasti zapojených firem.

Do současné doby se do projektu zapojilo již 44 významných firem z Karlovarského kraje a vzdělávacích kurzů se tak zúčastnilo více než 500 osob. „Veškeré vzdělávání našich zaměstnanců realizujeme přes projekt komory. Školení jsou velmi kvalitní, mohu je určitě doporučit,“ uvedl Tomáš Musil, jednatel firmy ept connector.

Níže si můžete stáhnout v XLS podmínky zapojení do projektu a také podrobné obsahy jednotlivých kurzů.

Kontakt: tel. 354 426 140, e-mail: info@khkkk.cz.

 

Reference zapojených firem:

Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s., Jitka Ďurčová – personalistka

Všechny kurzy organizované komorou jsou na vysoké úrovni. Komunikace je vždy přesná a věcná a velice oceňujeme dobrý výběr lektorů. Velkou výhodou, je možnost konání seminářů přímo v naší společnost Léčebné lázně Mariánské lázně. Doufám , že naše spolupráce bude pokračovat i dále.

DHL Solutions k.s., Silvie Hanykýřová – personální ředitelka společnosti

Chtěli bychom KHK KK poděkovat za možnost vzdělávat zdarma naše zaměstnance v rámci projektu Vzdělávání zaměstnanců členských firem KHK KK. Zaměstnanci společnosti DHL se zapojili do 17 kurzů, v rámci nichž si vylepšovali týmovou spolupráci nebo komunikaci v obtížných situacích. V dalších kurzech se zlepšovali v ovládání MS Excel a MS Outlook. Mimo jiné absolvovali také čtyři úrovně kurzů angličtiny. V rámci projektu jsme měli možnost posunout naše zaměstnance zase o kus dále v oblasti zvyšování kvalifikace. Někteří zaměstnanci dokonce na základě absolvovaných kurzů postoupili na vyšší pracovní pozice v organizační struktuře společnosti. Kurzy a školení jim připravily cestu pro jejich další kariérní růst. Projekt nám samozřejmě také pomohl ušetřit nemalou finanční částku, kterou můžeme využít jinak, například zakoupením dalších a lepších ochranných pracovních pomůcek pro skladové operátory nebo ergonomické pomůcky pro zaměstnance administrativy. Každopádně tyto ušetřené finance chceme investovat opět do našich lidí.

LUKAS CZ s.r.o., Ingrid Štěrbová – personální ředitelka společnosti

Důležitým faktorem pro úspěch každé firmy je bezpochyby zvyšování kvalifikace zaměstnanců a jejich profesní růst, proto bychom rádi poděkovali týmu Krajské hospodářské komory Karlovarského kraje, že nám zprostředkovávají školení, která nám umožňují vzdělávat především naše klíčové zaměstnance. Dík patří samozřejmě i týmu zkušených lektorů, kteří se vždy postarají o to, aby naši zaměstnanci odcházeli ze školení nabyti vědomostmi, které uplatní v praxi. Jsme moc rádi, že s hospodářskou komorou dlouhodobě spolupracujeme, a věříme, že budeme i do budoucna

Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s., Jana Dennisonová, Kurz Základy MS Office – MS Excel, MS Word

Kurz byl velmi pěkně strukturován, se zaměřením přímo na potřeby účastníků. Pan Mikláš má profesionální přístup, srozumitelný a klidný projev, ověřuje si, že všichni účastníci stíhají a rozumí danému tématu. Ukázal nám, jak si ulehčit práci a efektivně využívat základní nástroje excelu a wordu. Kurz obsahoval také praktická cvičení a konzultace problémů, se kterými se každodenně setkáváme při práci. Všichni účastníci odcházeli s vědomím, že se opravdu něco naučili a své znalosti mohou ihned upotřebit.