O-I Czech Republic, a.s.

Strojník

Co budete dělat?

– kontrolovat kvalitu výroby
– mazat formové vybavení
– měnit formové vybavení při změně sortimentu
– pomocné práce při změně sortimentu na stroji
– dodržovat pravidla BOZP

Jaké znalosti a dovednosti od Vás očekáváme?

– vyučen – nejlépe v oboru strojírenství (není podmínkou)
– flexibilitu, loajalitu
– ochotu se vzdělávat
– manuální zručnost
– ochotu pracovat v nepřetržitém provoze (směny 12h, krátký/dlouhý týden)

Obor

  • Řemeslné a manuální práce
  • Strojírenství
  • Výroba a průmysl

Profese

  • Sklář
  • Strojní zámečník
  • Dělník

Místo pracoviště: Sklářská 546, Nové Sedlo

Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Typ úvazku: Práce na plný úvazek

Délka trvání pracovního poměru: Na dobu neurčitou

Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva

Hrubá mzda: 37 000 – 42 000 Kč/měsíc

Benefity

  • Bonusy/prémie
  • Příspěvek na dovolenou
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Opravář sklářských strojů

Hledáme opraváře sklářských automatů do našeho týmu v Novém Sedle, který:

  • Má zkušenosti s opravami a seřizováním strojních mechanismů
  • Je pečlivý a důsledný, protože bude pravidelně kontrolovat správných chod sklářských automatů a jejich příslušenství, případně bude potřeba odstranit nalezené nedostatky
  • Ví co obnáší oprava náhradních dílů a je schopný ověřit jejich správnou funkci
  • Svědomitě vede denní záznamy o kontrole zařízení
  • Má bezpečnost na prvním místě

Přidejte se k nám a buďte klíčovým členem našeho týmu!

Co očekáváme:

  • Vyučení v oboru – zámečník nebo opravář strojů
  • Praxe výhodou, ale ne podmínkou
  • Ochotu se dále vzdělávat

Co pro vás bude výhodou?

  • Svářečský průkaz
  • Vazačský a jeřábnický průkaz
  • Průkaz VZV

Obor

Profese

  • Mechanik

Hrubá mzda: 35 000 – 38 000 Kč/měsíc

Benefity

  • Příspěvek na dopravu
  • Závodní stravování

Kontaktní osoba

Tereza Plicová

Tereza.Plicova@o-i.com