Kontakty a networking

Zprostředkujeme Vám kontakty na veřejnou správu a další organizace

To vše v rámci regionu i na celostátní úrovni. KHK KK je významným partnerem veřejných institucí na regionální úrovni jako jsou Karlovarský kraj, města a obce, místní akční skupiny, Úřad práce, Czechinvest a další. Díky propojení na Hospodářskou komoru ČR jsme schopni zajistit kontakty na celostátní úrovni, díky spolupráci se zahraničními komorami i na organizace v zahraničí.

Pomůžeme Vám sehnat partnery pro Vaše podnikání

A to nejen v Karlovarském kraji, ČR, ale i v zahraničí. Disponujeme širokou databází kontaktů na podnikatele. Známe podnikatelské prostředí v regionu a díky spolupracujícím organizacím i v celé ČR a zahraničí.

Členstvím v KHK KK můžete zviditelnit a propagovat vaši firmu

Nabízíme řadu možností propagace zdarma. Pokud se stanete partnery KHK KK, získáte širokou nabídku propagace vaší firmy v rámci aktivit KHK KK.

Členstvím v KHK KK můžete získat nové zakázky

Nabídněte slevu ostatním členům na své produkty nebo služby v rámci Slevového systém pro členy KHK KK.

Pořádáme networkingové akce

Na těch můžete získat řadu zajímavých kontaktů, zdarma nebo za zvýhodněné ceny. Jedná se např. o setkání podnikatelů s hejtmankou, společná rána a setkání podnikatelů, setkání personalistů, tenisové a golfové turnaje a řadu vzdělávacích akcí. Aktuální přehled všech plánovaných akcí najdete v Kalendáři akcí.

Chcete se na cokoliv zeptat? Neváhejte nás kontaktovat!

Buďte spokojený podnikatel a staňte se členem KHK KK.